0 / Ogloszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
To jest Ogłoszenie Specjalne
adClustr Example
Przystojny Biznesmen Pozna Fajną Panią -Dyskretnie konkretna kasa - Układ $$$ (Warszawa)
Witam serdecznie Panie !!! Moje ogłoszenie Tytułuje do Pani która szuka przyjaciela lub kochanka który będzie dbał o nią spełniał jej marzenia A ona w zamian da mu całą siebie;-)Jestem bardzo zadbanym Facetem ( Brunet 184cm wag 88 wysportowany 39 lat) z bardzo wysoką kulturą osobistą


Poprzez ten anons chciałbym poznać jedną konkretną , atrakcyjną Panią z którą mógłbym się spotykać na miłe spotkania przy dobrym winie i miłej rozmowie ;-) Wieku 18-35 lat. Może być mężatka lub w związku oczywiście singielka też;) pełna DYSKRECJA .Szukam jednej konkretnej Pani która dba o siebie a nie takiej która ;; co dzień spotyka się z kimś innym '' ( PRZEPRASZAM ZA OKREŚLENIE ).


Z mojej strony gwarantuję wysoką kulturę osobistą i atrakcyjne wynagrodzenie za spotkanie lub układ 12tyś jak wypłata. Nie wymagam za dużo miłe spotkanie normalny sex i pocałunki ;_)
W wiadomości proszę napisać kilka zdań o sobie bardzo proszę ;) ,, Na wiadomości typu " hej" lub "ile dajesz za spotkanie" nawet nie odpisuje, ponieważ to trochę niepoważne.
Proszę o kontakt tylko poważne i realne Panie jak można też to bardzo proszę o tel a na pewno odezwę się do Ciebie) Zapraszam ;)
Ogłoszenie nr. A627434
To ogłoszenie obejrzano: 917 razy.
Ogłoszenie dodane: Sobota,  13  Styczen,  2018    11:36
Zaktualizowane: Czwartek,  18  Styczen,  2018    19:23
Wygasnie: Niedziela,  13  Styczen,  2019    11:36 dodajdo
Odpowiedz: (Użyj kontaktów poniżej)

Wiek: 40 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: 90 kg

Anty spam: Autor NIE wyraża zgody na kontakt w celach komercyjnych

Skontaktuj się z tym użytkownikiem: 
 
Kod zabezpieczający: *
Wpisz kod który umieszczony jest w okienku tekstowym